Arge ve Formülasyon Çalışmalarımız / Tesis Kurulum ve Danışmanlık Hizmeti
  • AYS Kimya

Arge ve Formülasyon Çalışmalarımız / Tesis Kurulum ve Danışmanlık Hizmeti

ARGE

Dünya’daki ve Türkiye’deki yenilikler kapsamında gelişen pazarın ihtiyaçlarını göz önünde tutarak ihtiyaca ve istenilene uygun şekilde Ar-Ge çalışmaları yürütmekteyiz. Ar-Ge çalışmalarımız doğrultusunda oluşturduğumuz formülasyonlar ile müşterilerimize anahtar teslim hizmet vermekteyiz ve taleplerine uygun şekilde yeni formülasyon çalışmaları yapmaktayız. Bazı müşterilerimiz ile yalnızca ürün formülasyonu üzerinde çalışırken, diğer müşteri grubumuzun bu formülasyonlar ile fason üretimi için rehberlik ediyoruz.

Formülasyonu geliştirme ve modifiye etme sırasında gereken bütün çalışmaları yaparak ve sürecin takibini/kontrolünü sağlayarak müşterilerimize sunumlar hazırlayıp konu hakkında bilgilendirmeler yapmaktayız. Üzerinde çalışmış olduğumuz formülasyonların tüm yasal süreçlerini, üretim süreçlerini ve gerekli tüm testlerini detaylı olarak müşterilerimize sunuyoruz. Tüm bunlara ek olarak ürünün güvenli olduğunu göstermek amacıyla hazırlanması zorunlu ürün güvenlik değerlendirme raporlarını müşterilerimize sunarak, çalışılan formülasyonun kimyasal kimliği olan MSDS ve Ürün Güvenlik Değerlendirme Raporu’nu sizler için oluşturuyor ve anahtar teslim bir hizmet sunuyoruz.

Tesis Kurulum ve Danışmanlık Hizmeti

Uzman ekibimiz ile birlikte sektörde mevcut firmalar ya da sektöre adım atmak isteyen tüm yatırımcılar için ISO ve BRC standartlarına uygun olarak tesis kurulumunuzu gerçekleştirerek tüm proje kapsamında gerek üretim gerekse sistem ve makineler hakkında danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Daha ayrıntılı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.