Fason İmalat

 

 

Minimum Adetlerde Siparişinizi Yapabiliriz

Ürünlerinin iyi üretim uygulamalarına göre hijyenik koşullarda , taahhüt edilen sürede , müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde üretilmesini sağlamayı amaçlıyoruz. Fason üretim adına müşterilerine danışmanlık hizmeti ile beraber prosedürleri detaylıca aktarır. Öncelikli amaç yüksek kalite ve uygun fiyat politikasına sahibiz .

Sağlık bakanlığı prosedürleri ve takibi :

” GMP (ISO 22716:2007) – ISO 9001:2015 ve HELAL ” sertifikalı üretim ile ( ÜTS Sistemi giriş , Marka Tescil Belgesi , Barkod Başvurusu , Bakanlık Başvuruları , İhracat Belgeleri ) alanlarında da AYS sizlere danışmanlık hizmeti vermektedir.

Muhafaza ve Depolama :

Firmamızda adınıza üretilecek olan ürünlerinizin ( ambalaj , etiket , hammadde , vb. ) depolamaları size özel ayrılan stok odalarında GMP sistemine uygun şekilde , hijyenik koşullarda , güvenlik sistemleri ve raporlamalar ile muhafaza edilmektedir . Bunların yanı sıra adınıza üretmiş olduğumuz bitmiş ürünleriniz ( sevke hazır ) yine özel hazırlanmış , havalandırmalı , nem ve sıcaklık kontrollü , sağlık bakanlığı prosedürlerine uygun şekilde , hijyenik stok odalarımızda muhafaza edilir. Sevke hazır ürünlerinizin uzun dönem depolamaları da anlaşma şartlarına göre sağlanır.

 

 


Teklif Formu